O nas

Jak żadna inna firma, PORR Polska Infrastructure S.A. łączy dwie uzupełniające się cechy: kompetencje inżynierskie i mentalność usług.
 
Dla firm z sektora energetycznego, przemysłowego, użytkowników nieruchomości oraz infrastruktury wyznaczamy standardy na całym świecie.
Wysoka jakość, kompetencje technologiczne i długoletnie doświadczenie są podstawą naszego sukcesu.
Wszędzie gdzie pracujemy, mamy pewność, że nasi klienci mogą skupić się na tym, co robią najlepiej: ich podstawowej działalności.
 
Dzięki zaangażowaniu 13.000 osób z całej Grupy PORR podnosimy jakość codziennej pracy i życia ludzi na całym świecie: projektujemy i finansujemy, utrzymujemy i naprawiamy, budujemy i eksploatujemy.
 
Fundament PORR Polska Infrastructure stanowią oddziały:

A także:

Głównym polem naszych działań jest szeroko pojęte budownictwo komunikacyjne. Wchodzimy w skład uznanej na świecie grupy budowlanej PORR, dzięki czemu mamy  nieograniczony dostęp do najnowocześniejszych technologii. Wiedza i doświadczenie  pozwalają nam dostarczać klientom kompleksowe usługi i rozwiązania. Nastawienie na rozwój i utrzymywanie najwyższych standardów pozwoliło nam stać się liderem w branży budownictwa komunikacyjnego.
 
Jesteśmy gotowi spełnić Państwa oczekiwania.